Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

ProjektoriusArtėja pristatymas ar svarbus susirinkimas? Reikia organizuoti konferenciją ar mokymus? Rengiate šventę? Reikia projektoriaus, bet nenorite pirkti? Projektorių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame mieste - mes jums padėsime.

PROJEKTORIAUS NUOMOS PRIVALUMAI

  • Kainos derinami
  • Projektorių modeliai derinami

Projektorius – tai nedidelis ir patogus įrenginys, prie kurio galima prijungti nešiojamą ar stacionarų kompiuterį. Šiandien sunku įsivaizduoti profesionalią konferenciją ar mokymus be šio naudingo ir nepaprastai funkcionalaus įrenginio.

Projektoriaus nuoma įgalina vaizdų rodymą ir garsų atkūrimą. Šio įrenginio dėka savo turinį pateiksite žymiai įdomiau ir patraukliau. Vaizdas gali būti projektuojamas tiesiai ant sienos arba specialaus ekrano. Projektoriaus nuoma suteikia Jums galimybes organizuoti įdomias konferencijas ir mokymus didelėse salėse esant gausiai auditorijai.

ProjektoriaiProjektoriaus nuomos kainos:
 - 8€ dienai (jeigu nuomos laikotarpis 1 savaitė ir daugiau)
- 15€ dienai

KOKĮ PROJEKTORIŲ IŠSINUOMOTI?

Vienas pagrindinių kriterijų renkantis tinkamą projektorių turėtų būti jo paskirtis. Mūsų pasiūloje yra įvairaus pritaikomumo vaizdo projektorių.

Kitas labai svarbus kriterijus – projektoriaus ryškumo parametras, matuojamas ANSI liumenais. Jei nuomojamas projektorius bus reikalingas konferencijos salėje ar bus naudojamas labai šviesiose patalpose, kur neįmanoma sudaryti tamsesnių aplinkos sąlygų – ryškumas turėtų būti didesnis. Žinoma, šiuo atveju taip pat svarbus salės ir auditorijos dydis.

Raktinis elementas taip pat gali būti projektoriaus skiriamoji geba. Mūsų pasiūloje rasite projektorius, atvaizduojančius tiek 16:9, tiek generuojančius 4:3 formato vaizdus.

Taip pat turime interaktyvius ir trumpo židinio nuotolio projektorius, kurie ypač praverčia išplėstų pristatymų metu. Jie pasižymi aibe interaktyvių funkcijų, o vaizdą galima perteikti beveik ant kiekvieno paviršiaus tuo pačiu išvengiant metamo šešėlio.

PROJEKTORIŲ PRIEDAI

Esant poreikiui nuomojame projektorius su projekciniu ekranu. Pažangiausi ekranų modeliai įgalina priekinę ir galinę projekciją.

Dėl įrangos nuomos kreipkitės:

Tomas Kaškonas

Verslo klientų vadybininkas

Tel: +370 656 88662

Email: tomas.kaskonas@varle.lt

+18 Turinys

adult-content +18

Erotinis turinys

Varle.lt tinklapyje talpinamos erotinės nuotraukos, informacija ir prekės susijusios su erotika, skirtos tik asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jūsų nepiktina tokio pobūdžio informacija ir Jums yra 18 ar daugiau metų, tai spauskite Įeiti, jei NE – Išeiti.
Man +18
Man dar nėra +18