Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Karjera

Tikriausiai Karjeros skiltyje susitikome ne veltui!

Papasakosiu, kodėl verta dirbti Varlėje:

Mes girdime savo kolegų pasiūlymus ir idėjas. Tikime, kad darbuotojų iniciatyvos padeda ne tik greičiau vystyti verslą, tačiau sukuria erdvę įgyvendinti pokyčius, realizuoti savo potencialą. Vertiname iniciatyvas su planu, todėl skatiname pastebėti problemas ir ieškoti joms sprendimų, o dėl plokščios organizacijos kultūros pokyčius įgyvendiname greitai.

Lanksčiai žiūrime į darbuotojų darbo laiką – mūsų tikslas ne ilgos darbo valandos, o padarytas darbas ir pasiektas rezultatas. Mūsų komandos darbuotojai dirba iš įvairių miestų: turim kolegų iš Klaipėdos, Utenos, Panevėžio, Druskininkų, Birštono, taip pat dirbančių užsienyje. Pasitikime savo žmonėmis, todėl suteikiame galimybę dirbti pasirinktoje pasaulio vietoje.  

Kuriame tobulėjimo kultūrą. Labai vertinam ir skatiname augimą. Siekiame, kad nuolatinis mokymasis taptų mūsų identiteto dalimi. Greitai reaguodami į aplinkos pokyčius, jau įdarbinome dirbtinį intelektą ir kasdien ieškome būdų kaip dirbti mažiau ir efektyviau. Taip kuriame naudą ir sau, ir savo partneriams, ir klientams.

Kartais mums patiems sunku suprasti, kaip greitai augame. Girdime palyginimus, kad lekiame kaip lenktyninis automobilis, todėl mums ypač svarbūs mūsų pilotų įgūdžiai ir platus mąstymas.

Varlėje kuriame laisvą ir į įgalinančią atmosferą, jeigu tai artima ir Jums – susipažinkime!

HR Manager Evelina Gailė.

Evelina@varle.lt