Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

ES projektaiĮvykdėme projektą „Mobiliųjų telefonų įsigijimas“

2014 m. rugpjūčio mėn. UAB „Varlė“ baigė įgyvendinti išorės sienų fondo dalies „Specialioji tranzito schema“ 2013 m. metinės programos lėšomis finansuojamą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos projektą Nr. ISF13/3.5.1.3-3.4 „Mobiliųjų telefonų įsigijimas“ ir perdavė 35 išmaniuosius „Samsung S4 mini“ ir 49 paprastuosius „Nokia 301“ telefonus ir jų priedus.

Perduoti mobilieji telefonai bus skiriami pareigūnams, susijusiems su Specialiosios tranzito schemos įgyvendinimu. Bus užtikrinta tinkama komunikacija tarp skirtingų lygių pareigūnų, įgyvendinančių Specialiąją tranzito schemą (specialiųjų kurjerių, diplomatinių pareigūnų, vykstančių tuo pačiu tranzitiniu traukiniu, pastarųjų ir Ministerijos arba Lietuvos Respublikos Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir pan.) bei sklandus supaprastinto tranzito schemos informacinės sistemos funkcionavimas.

Projekto vertė daugiau nei keturiasdešimt tūkstančių litų.

Europos Komisija
LR Finansų ministerija
LR Užsienio reikalų ministerija
Centrinė projektų valdymo agentūra
 
 

UAB ‚Varle“ kartu su 9 partneriais įgyvendina projektą „UAB „VARLE“ ir partnerių kvalifikacijos kėlimas”. Projekto finansavimo ir administravimo sutartis ES paramai gauti buvo pasirašyta 2013 m. liepos 8 d. Projekto vertė – 417.352,00 Lt, iš jų 292.146,00 Lt sudarė ES struktūrinių fondų lėšos, skirtos iš Lietuvos 2007-2013 metų laikotarpio Žmoniškųjų išteklių plėtros veiksmų programos pagal priemonę „Žmoniškųjų išteklių tobulinimas įmonėse“, o 125.206,00 Lt - įmonių lėšos.

Projekto tikslas – stiprinti projekto dalyvių specialiuosius bei bendruosius gebėjimus siekiant efektyviau dirbti su klientais ir užtikrinant spartesnę VARLĖS plėtrą ateityje. Projekto metu vykdomi šie mokymai: organizacinės lyderystės, vadovavimo koučingo stiliumi, pardavimo kompetencijų tobulinimo, projektų valdymo, marketingo, buhalterinės apskaitos ir lyčių lygybės darbe principų taikymo.

Projekto tikslinės grupės (iš viso 67 asmenys) yra vadovai, projektų vadovai, administracijos darbuotojai, pardavimų vadybininkai, buhalteriai, klientų aptarnavimo personalas.

Projektas išskirtinis tuo, kad yra orientuotas ne į pavienių verslo subjektų, o viso tinklo narių glaudesnį bendradarbiavimą ir valdymo politikos tobulinimą, leidžiantį sukurti sinerginį efektą, užtikrinti sparčias plėtros galimybes ateityje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Projekto nauda: bus sudarytos sąlygos plėsti ir skatinti neformalų švietimą VARLĖS tinklo įmonėse, kelti darbuotojų kompetenciją, padidinti viso tinklo įmonių vidutinį darbo našumą.