Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Planšetinių kompiuterių nuoma

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

Kelionės, verslo susitikimai, pristatymai ar mokymai – visose šiose situacijose pravers toks mobilus pagalbininkas kaip planšetinis kompiuteris. 

Planšetinių kompiuterių nuomos privalumai 

„iPad“ ar „Samsung“ kompanijos planšetinio kompiuterio įsigijimas reikalauja nemažų investicijų. Važiuojate į kelionę ir nenorite nuobodžiauti patys ar mąstote kaip jos metu užimti nenustygstančius vietoje vaikus?

Organizuojate mokymus ar ketinate dalyvauti konferencijoje ir manote, kad su planšetiniu kompiuteriu pasieksite geresnių rezultatų, tačiau abejojate šios įrangos reikalingumu ilgesnėje laiko perspektyvoje? Mes jums siūlome išeitį – planšetinių kompiuterių nuomą!

Mūsų nuomojami planšetiniai kompiuteriai yra lengvi ir portabilūs bei elegantiški. Tai idealus pasiūlymas profesionalams, kurie daugiau laiko praleidžia stovėdami nei sėdėdami prie darbo stalo, bei daug keliaujantiems žmonėms, siekiantiems efektyviai ar smagiai išnaudoti kiekvieną akimirką.

Planšetiniai kompiuteriai užtikrina puikų patogumo ir našumo derinį ir leidžia nepriklausomai nuo laiko ir vietos pasiekti daugiau. Jie garantuoja greitą prieigą prie reikalingos informacijos ir palengvina pristatymo procesą.

Interneto prieiga bet kurioje vietoje

Išnuomotą planšetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio Wi-Fi arba aprūpinti prieiga prie interneto. Tokia galimybė leidžia išplėsti išnuomoto įrenginio funkcijas: galėsite laisvai naršyti internetiniuose puslapiuose, kalbėtis Skype, tikrinti elektroninį paštą.

Išnuomotu planšetiniu kompiuteriu galima pasinaudoti:

  • Verslo susitikimų metu
  • Pristatymų metu
  • Kompanijos susitikimuose su klientais
  • Atliekant visuomenės nuomonės tyrimą
  • Mokymų, simpoziumų ir konferencijų metu

Išnuomotas planšetinis kompiuteris – 100% mobilumo

Mobiliems darbuotojams labai dažnai ofisas – tai užimta automobilių stovėjimo aikštelė, konferencijos salė arba šurmulio pripildyta traukinių stotis. Mūsų nuomojami planšetiniai kompiuteriai užtikrins jums „Android“ operacinės sistemos galimybes visur, kur tik Jus nublokš darbas.

Dėl įrangos nuomos kreipkitės:

Aleksandras Stepanovas

Ekspertas ryšiams su verslu

Tel: +370 655 29950

Email: aleksandras.s@varle.lt