Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Nešiojamų kompiuterių nuoma

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

Siūlome platų nešiojamų kompiuterių nuomai asortimentą. Išnuomosime galingomis techninėmis specifikacijomis pasižyminčius modelius: su našiais procesoriais ir vaizdo plokštėmis.

NEŠIOJAMŲ KOMPIUTERIŲ NUOMOS KAINOS

Orientacinė nešiojamo kompiuterio (i5/128SSD/14"ekranas/Windows)
nuomos kaina yra 15 € / dienai; 58 € / savaitei; 99 € / mėn.

Nuomos privalumai

Nešiojamų kompiuterių nuoma – labai funkcionali paslauga kiekvienai organizacijai. Mokymai, verslo susitikimai, spaudos konferencijos, integracinės išvykos, parodos, mugės ir kiti įrenginiai sunkiai įsivaizduojami be tinkamo ir mobilaus kompiuterio. Tokiais atvejais kasdienė biuro įranga nėra tinkamiausia, todėl puikus sprendimas šiuo atveju – nešiojamų kompiuterių nuoma. Patikimai sukonfigūruota, naujausios kartos kompiuterinė įranga liudija apie Jūsų profesionalumą ir tikrai padarys įspūdį partneriams ir rangovams.

Patikima techninė būklė

Rūpinamės kiekvieno nešiojamo kompiuterio technine būkle. Prieš išnuomojant nešiojami kompiuteriai yra testuojami ir paruošiami pagal užsakovo poreikius ir lūkesčius.

Legali operacinė sistema ir programinė įranga

Nuomojamus kompiuterius galime aprūpinti bet kuria Microsoft kompanijos operacine ir programine įranga. Išnuomotu nešiojamu kompiuteriu naudokitės visiškai legaliai.

Specialistų paslaugos renginių metu

Tinkamos kompiuterinės įrangos paruošimai – tai tik dalis Jūsų organizuojamo renginio sėkmės. Svarbiausia juk, kad viskas veiktų nepriekaištingai, kad nepritrūktų reikiamos programinės įrangos, o turima įranga būtų tinkamai pritaikyta. Esant poreikiui, mūsų serviso specialistai pristatys, prijungs ir sukonfigūruos Jums išnuomotus nešiojamus kompiuterius.

Papildomas pasiūlymas

Esant poreikiui kartu su išnuomotu nešiojamu kompiuteriu galite išsinuomoti ir prijungti papildomą įrangą, pavyzdžiui, projektorių, televizorių.

Dėl įrangos nuomos kreipkitės:

Tomas Kaškonas

Verslo klientų vadybininkas

Tel: +370 656 88662

Email: tomas.kaskonas@varle.lt

+18 Turinys

adult-content +18

Erotinis turinys

Varle.lt tinklapyje talpinamos erotinės nuotraukos, informacija ir prekės susijusios su erotika, skirtos tik asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jūsų nepiktina tokio pobūdžio informacija ir Jums yra 18 ar daugiau metų, tai spauskite Įeiti, jei NE – Išeiti.
Man +18
Man dar nėra +18