Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Konkursų rengimas

Organizacijos, kurios susiduria su užduotimi pasirengti viešųjų pirkimų konkursui ir įsigyti jų poreikius atitinkančią IT įrangą, žino, kad šis procesas reikalauja daug laiko, specifinių administracinių žinių ir patirties. Varle.lt jau 9 metus sėkmingai rengia ir padeda kitiems juridiniams asmenims ir organizacijoms parengti konkursus pagal viešųjų pirkimų standartus ir įsigyti jų lūkesčius bei teisinius reikalavimus atitinkančią įrangą. Sukaupta patirtis ir ekspertinės žinios IT įrangos srityje konkursų rengimo procesą mums leidžia nueiti maksimaliai paprasčiausiu keliu. Mumis kasdien pasitiki vis daugiau viešojo sektoriaus organizacijų bei privačių juridinių asmenų. Varle.lt verslo skyrius turi visas kompetencijas ir galimybes dalyvauti Jūsų rengiamuose konkursuose. Taip pat mes galime Jums padėti suspecifkuoti įrangą, kurią Jūs norite įsigyti.

Jei Jūsų tikslas – efektyvus dalyvavimas viešųjų pirkimų konkurse, turite klausimų ar ieškote griežtus reikalavimus atitinkančios konkrečių specifikacijų įrangos, susisiekite su mūsų verslo ekspertu:

Tomas Kaškonas

Verslo klientų vadybininkas

Tel: +370 656 88662

Email: tomas.kaskonas@varle.lt

+18 Turinys

adult-content +18

Erotinis turinys

Varle.lt tinklapyje talpinamos erotinės nuotraukos, informacija ir prekės susijusios su erotika, skirtos tik asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jūsų nepiktina tokio pobūdžio informacija ir Jums yra 18 ar daugiau metų, tai spauskite Įeiti, jei NE – Išeiti.
Man +18
Man dar nėra +18