Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Kai darbo aplinka yra pritaikyta prie konkrečių darbuotojų poreikių, reikšmingai išauga jų motyvacija ir bendras visos organizacijos darbo efektyvumas. Funkcionalūs techninės ir programinės įrangos sprendimai, jų palaikymas bei priežiūra yra didelis kiekvienos organizacijos galvos skausmas.
Varle.lt gali ne tik pasiūlyti jūsų organizacijai protingiausią techninės ir programinės įrangos sprendimą, bet taip pat jį pajungti, įdiegti ir kitaip realizuoti bei prižiūrėti. Galime padėti įrengti ar atnaujinti darbo vietas pasiūlydami tiek kokybišką ir patikimą techninę įrangą, tiek legalios programinės įrangos ir biuro programų paketus. Teikiame garantijas ir profesionalias įrangos priežiūros paslaugas.
Bendradarbiaujame su didžiausiais Europos tiekėjais ir patikimais gamintojais, todėl galime pasiūlyti platų kompiuterinės ir IT įrangos sprendimų spektrą. Remiame technologines (r)evoliucijas įmonėse, mokymo įstaigose ir kitose pelno ir ne pelno siekiančiose organizacijose.

Pasiūlysime jums protingiausius techninės ir programinės įrangos sprendimus, kurie padės jums uždirbti daugiau pinigų arba pritraukti daugiau investuotojų ir užmegzti naujus bendradarbiavimo santykius.

Kodėl verta rinktis Varlė.lt IT aptarnavimo ir IT ūkio priežiūros paslaugas?

Stiprus IT palaikymas yra būtinas kiekvienam verslui. Žinoma, vidinio IT skyriaus ar techninės palaikymo grupės turėjimas atrodo protingu sprendimu, tačiau daugeliui organizacijų tai nėra tinkamas variantas. Ypatingai mažoms įmonėms kur kas labiau apsimoka IT ūkio priežiūros paslaugas patikėti išoriniams profesionalams.

Kodėl verta rinktis Varlė.lt kaip išorinės IT ūkio priežiūros paslaugų teikėją?

Prieinamumas

Varlė.lt IT ūkio priežiūros specialistams itin svarbi reputacija, todėl greita reakcija ir  prieinamumas savo klientams yra labai reikšmingas faktorius. Turime profesionalią komandą, sistemas ir planus – viską vienoje vietoje, todėl mūsų specialistai visada pasiruošę padėti. Kiekvienai organizacijai siūlome skirtingus planus, kurie geriausiai atitiktų jos darbo specifiką su reikiamu reakcijos laiku.

Patirtis

Viduje dirbanti IT komanda būna susipažinusi su tuo, kaip dirba jūsų verslas, tačiau išoriniai IT specialistai turi daugiau patirties ir žinių konkrečiai IT srityje. Iš tikrųjų dažnai problemos kyla tiek iš vidinių, tiek ir iš išorinių šaltinių, todėl jums verta dirbti su patikimu partneriu, kuris jau matė ir išsprendė daug panašių problemų. Tai vienintelis teisingas būdas neleisti smulkiems nesklandumams ar rūpesčiams vieną dieną virsti didele problema.

Saugumas

Ne visada organizacijos viduje dirbantys asmenys turi pakankamai žinių dėl saugumo tinkle. Kiekvieną dieną kibernetinis saugumas tampa vis sudėtingesnis, todėl be specialios komandos ar partnerio, kuris specializuojasi pažangiausių saugumo sprendimų srityje, jūsų organizacija yra pažeidžiama. Siekiant užtikrinti tinkamą saugumo lygį organizacijoje, jums reikės šioje srityje ekspertinių žinių turinčio partnerio. Užtikrinti tai be išorinės pagalbos yra sudėtinga ir brangu.

Vidinis ar išorinis specialistas? Kiek tai kainuoja?

Vidinis specialistas

Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo pigesnis sprendimas ir gali atrodyti, kad kur kas labiau apsimoka turėti IT palaikymo komandą savo organizacijos viduje nei mokėti išoriniam specialistui. Tačiau toks variantas nėra toks pigus, kaip jums gali pasirodyti.   

Pirmiausia, vertėtų turėti omenyje pirmines – įrangos, programų ir galimų jūsų darbuotojų apmokymų išlaidas. Taip pat kainuoja vidinio specialisto išlaikymas, įvairių debesyje saugomų paslaugų prenumeratos, atnaujinimai, įrangos palaikymas ir tai dar tikrai ne viskas. Taigi vidinio specialisto išlaikymo sąnaudos yra tikrai labai didelės.

Išorinis IT specialistas

Išorinio IT specialisto ir IT ūkio aptarnavimo paslaugos taip pat kainuoja ir tos kainos skirtingoms organizacijos gali labai skirtis. Dėl šitos priežasties Varlė.lt siūlo skirtingus planus, kurie leis pasirinkti optimaliausią organizacijos IT poreikius atitinkantį paslaugų variantą. Ir tai yra didžiausias privalumas. Visų pirma dėl to, kad jūs galite pasirinkti, kokio masto palaikymo ir pagalbos jūsų darbo vietai reikia pagal turimą biudžetą. Antra, Varlė.lt ūkio priežiūros specialistai gali pasiūlyti išteklius bei paslaugas patraukliomis sąlygomis bei inovatyvias idėjas, kaip pagerinti jūsų darbo vietos produktyvumą. Varlė.lt siūlomos IT ūkio aptarnavimo paslaugos – tai daugybė privalumų, kurie laikui bėgant jūsų organizacijai sukurs didelę vertę ir konkurencinį pranašumą bei padės sutaupyti laiko ir pinigų.

Pagalba Jūsų darbo vietai pagal Jūsų poreikį:

Susiekite su mumis ir mes profesionaliai pasirūpinsime didžiausiu jūsų organizacijos infrastruktūros galvos skausmu: b2b@varle.lt