Informacija

Kontaktai - Vilnius

Dėmesio! Valstybinių švenčių dienomis parduotuvės nedirba. Nedarbo dienų sąrašą rasite čia.
Vilnius, Ukmergės g. 241, LT-07160
Darbo laikas: I-V 10-19, VI 10-15
Telefonas: +370 670 95555
El. paštas: info@varle.lt
Serviso darbo laikas: I-V 9-18:00

Skambučių centro darbo laikas: I-V 8-19, VI 10-15

Darbuotojai

Marius B.

Komercijos direktorius

Email: marius@varle.lt

Igoris T.

Mažmeninės prekybos direktorius

Email: igoris@varle.lt

Silvija B.

Varlybininkė

Email: silvija@varle.lt

Roberta K.

Varlybininkė

Tel: +370 670 95555

Email: roberta.k@varle.lt

Eglė K.

KAC vadovė

Tel:  

Email: egle.k@varle.lt

Arneta K.

Biuro vadovė

Email: arneta.kondrasiene@varle.lt

Ina G.

Varlybininkė

Tel: +370 670 95555

Email: ina.g@varle.lt

Aivaras S.

Produkto vadybininkas

Email: aivaras.s@varle.lt

Mindaugas Ž.

Pirkimų vadovas

Email: mindaugas@varle.lt

Justinas K.

Pardavimų vadovas

Email: justas@varle.lt

Aleksandras Č.

Produkto vadybininkas

Email: aleksandras.c@varle.lt

Saulius V.

Didmeninių pardavimų vadybininkas

Email: saulius@varle.lt

Jonas B.

Varlybininkas

Tel: +370 670 95555

Email: jonas@varle.lt

Andrius V.

Serviso vadovas

Email: andrius.visockis@varle.lt

Justas S.

IT administratorius

Email: support@varle.lt

Vaidas G.

IT administratorius

Email: support@varle.lt

Artūr A.

IT administratorius

Email: support@varle.lt

Alina K.

Komunikacijos projektų vadovė

Email: alina@varle.lt

Justina P.

Vyr. buhalterė

Email: buhalterija@varle.lt

Juliana S.

Varlybininkė

Email: juliana@varle.lt

Rašykite mums: