Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Kontaktai - Vilnius

Dėmesio! Valstybinių švenčių dienomis parduotuvės nedirba

Skaityti daugiau
Vilnius
Ukmergės g. 241, LT-07160
Darbo laikas: I-V 10-19, VI 10-15
Telefonas: +370 670 95555
Serviso darbo laikas: I-V 9-18:00

Skambučių centro darbo laikas: I-V 8-19, VI 10-15

Darbuotojai

employee frog

Marius B.

Komercijos direktorius

Email: marius@varle.lt

employee frog

Igoris T.

Mažmeninės prekybos direktorius

Email: igoris@varle.lt

employee frog

Silvija B.

Varlybininkė

Email: silvija@varle.lt

employee frog

Roberta K.

Varlybininkė

Tel: +370 670 95555

Email: roberta.k@varle.lt

employee frog

Eglė K.

KAC vadovė

Tel:  

Email: egle.k@varle.lt

employee frog

Arneta K.

Biuro vadovė

Email: arneta.kondrasiene@varle.lt

employee frog

Ina G.

Varlybininkė

Tel: +370 670 95555

Email: ina.g@varle.lt

employee frog

Aivaras S.

Produkto vadybininkas

Email: aivaras.s@varle.lt

employee frog

Mindaugas Ž.

Pirkimų vadovas

Email: mindaugas@varle.lt

employee frog

Justinas K.

Pardavimų vadovas

Email: justas@varle.lt

employee frog

Aleksandras Č.

Produkto vadybininkas

Email: aleksandras.c@varle.lt

employee frog

Saulius V.

Didmeninių pardavimų vadybininkas

Email: saulius@varle.lt

employee frog

Andrius V.

Serviso vadovas

Email: andrius.visockis@varle.lt

employee frog

Vaidas G.

IT administratorius

Email: support@varle.lt

employee frog

Artūr A.

IT administratorius

Email: support@varle.lt

employee frog

Alina K.

Komunikacijos projektų vadovė

Email: alina@varle.lt

employee frog

Justina P.

Vyr. buhalterė

Email: buhalterija@varle.lt

employee frog

Juliana S.

Varlybininkė

Email: juliana@varle.lt

Rašykite mums:
Vardas
Klausimas

+18 Turinys

adult-content +18

Erotinis turinys

Varle.lt tinklapyje talpinamos erotinės nuotraukos, informacija ir prekės susijusios su erotika, skirtos tik asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jūsų nepiktina tokio pobūdžio informacija ir Jums yra 18 ar daugiau metų, tai spauskite Įeiti, jei NE – Išeiti.
Man +18
Man dar nėra +18