Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
1 m USB 3.2 Type A į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengtos jungtys ir patvari PVC danga.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male, USB 3.2 Type B Male |
| Korpusas | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių medžiaga | Žalvaris |
| Matmenys (A) | 16 x 35 x 8.3 mm |
| Matmenys (B) | 13 x 37 x 14.3 mm |
| Kabelio ilgis | 1m |
| Dangos medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 80°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 85°C |
Papildoma informacija |
|
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Šarvas | Padengtas varis 65% |
| Dangos skersmuo | 5.5mm |
| Spalva | Pilkas |