Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
2 m USB 3.2 Type A į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 3.2 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | Type A Male, Type B Male |
| Korpuso medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (A) | 16x35x8.3mm (0.63x1.38x0.34in) |
| Matmenys (B) | 13x37x14.3mm (0.51x1.45x0.56in) |
| Kabelio ilgis | 2m (6.56ft) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vielos medžiaga | Šlifuotas varis |
| Vielos skerspjūvis (galia) | 24AWG |
| Vielos skerspjūvis (duomenys) | 28AWG |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Palaikomas pralaidumas | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |