Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m USB 2.0 aktyvus prailginimo laidas turi USB Type A Male iki USB Type A Female jungtį su maksimaliu pralaidumu 480 Mbps. Kabelis pagamintas iš PVC medžiagos ir yra 5 metrų ilgio, tinkamas įvairiems USB įrenginiams.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Pratęsimo Kabelis |
| Modelis | 5m USB 2.0 Aktyvus Pratęsimas |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type A Female |
| Ilgis | 5m (16.4 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Tinotas Varis |
| Palaikomas Pralaidumas | 480 Mbps |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -10°C - 80°C (14°F - 176°F) |
| Grynasis Svoris | 0.18kg (0.4lb) |
| Bendras Svoris | 0.2kg (0.48lb) |