Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m ilgio USB 3.2 Type A į B laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 5m USB 3.2 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Apvalkalas | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (B) | 12.2 x 35 x 13.5 mm |
| Ilgis | 5m (16.40 pėdų) |
| Standartas | USB 3.2 Gen 1 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5 mm |
| Laidumo medžiaga | Cinkuotas varis |
| Laido storis (energijai) | 24AWG |
| Laido storis (duomenims) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio tinklelis 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48mm |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Saugojimo temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |
TOP susijusios paieškos