Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB 3.2 Type C į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir maksimalų galingumą 4.5W. Jis turi patvarų PVC apvalkalą, varinius laidininkus ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 3.2 Type C į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.3mm (0.17in) |
| Laidininko storis galiai | 22AWG |
| Laidininko storis duomenims | 30AWG |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimalus galingumas | 4.5W (5V 0.9A) |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalinė slopinimas | 100-2500MHz < 20dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |
Įvairūs |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, UL (žaliava) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |