Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.8 m USB4 Type C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 40Gbps ir energijos tiekimą iki 240W. Jis turi TPE korpusą, nikeliu dengtas jungtis ir yra suderinamas su USB4, Thunderbolt 3 ir DisplayPort 2.0.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.8m USB4 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.8m (2.62ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB4 Type C Male |
| Jungtis B | USB4 Type C Male |
| Apvalkalo skersmuo | 4.8mm (0.19in) |
| Darbo temperatūra | -20°C - 40°C (-4°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -40°C - 80°C (-40°F - 176°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimali galia | 240W (PD 3.1 su ERP) |
| Palaikoma juosta | 40Gbps |
| Palaikomi protokolai | USB4, Thunderbolt 3, DisplayPort 2.0 |
| Nominalus slopinimas | 0.5Mhz-15Ghz-11dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 28.8mm (1.13in) |
| E-Mark | Taip |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |