Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB4 Type C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 40Gbps ir suteikia maksimalią galią iki 240W. Jame yra nikeliu dengtos jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis patvarumą ir suderinamumą su įvairiais protokolais, įskaitant USB4 ir Thunderbolt 3.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.5m USB4 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB4 Type C Male |
| Jungtis B | USB4 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Vario |
| Darbinė temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimali galia | 240W (PD 3.1 su EPR) |
| Palaikomas juostos plotis | 40Gbps |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz, 7680x4320@60Hz |
| Palaikomi protokolai | USB4, USB 3.2, USB 2.0, Thunderbolt 3, DisplayPort 2.0 |
| Nominalus slopinimas | -12.2dB@5G, -18.3dB@10G |
| Minimali lenkimo spindulys | 20mm (0.79in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |