Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB Type C į Lightning kabelis palaiko USB 2.0 su maksimaliu pralaidumu 480Mbps. Jis turi tvirtą PVC korpusą, nikeliu dengtas jungtis ir yra suderinamas su Power Delivery 2.0.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 0.5m Tvirtas USB Type C į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | Lightning C94 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Fosforo bronza |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (Jungtis A) | 42x12x6.4mm (1.65x0.47x0.25in) |
| Matmenys (Jungtis B) | 37.5x10.6x6mm (1.48x0.42x0.24in) |
| Kabelio ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Power Delivery | 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.9mm (0.19in) |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko dydis (Galia) | 18AWG |
| Laidininko dydis (Duomenys) | 24AWG |
| Šarvas | Tinotas vario pynimas |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimali lenkimo spindulys | 38mm (1.5in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |