Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB Type A į Lightning kabelis, skirtas iPhone, iPad ir iPod įkrovimui ir sinchronizavimui. Pagamintas iš PVC korpuso, nikeliu dengtų jungčių, palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 1m USB Type A į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, Lightning C89 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (Jungtis A) | 40 × 15.6 × 7.8 mm |
| Matmenys (Lightning) | 37.5 × 10.6 × 6 mm |
| Kabelio ilgis | 1m (3.28ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tininiu varis |
| Laidininko storis (galia) | 22AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28AWG |
| Apsauga | Tininiu variniu tinkleliu |
| Palaikoma juosta | 480Mbps |
| Minimali lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Baltas |
| Tipas | Apvalus |
| Apvalkalo skersmuo | 3.2mm (0.13in) |
| Pakuotės tipas | Kartoninė dėžutė |
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |