Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m USB Type A į Lightning kabelis pasižymi 3 metrų ilgiu ir palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps. Jis turi patvarų PVC apvalkalą ir yra suderinamas su įrenginiais, naudojančiais Lightning jungtį.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Modelis | 3m USB Type A į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, Lightning C89 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Aušas |
| Matmenys (Jungtis A) | 40 x 15.6 x 7.8 mm |
| Matmenys (Lightning) | 37.5 x 10.6 x 6 mm |
| Kabelio ilgis | 3m (9.84 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3.2 mm |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis (galia) | 22AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Apsauga | Tinotas varinis pynimas |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 35 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |