Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir suteikia maksimalų galios išėjimą 15W. Kabelis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Apvalus |
| Standartas | USB 3.2 Gen 2x1 |
| Palaikomas juostos plotis | 10Gbps |
| Maksimali galia | 15W (5V 3A) |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0 |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Jungties dangos medžiaga | Auksas |
| Pinų konstrukcija | A: Žalvaris, C: Varis |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido skersmuo galiai | 22AWG |
| Laido skersmuo duomenims | 30AWG |
| Apsauga | Padengtas vario tinklelis 70% |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |