Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type C į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 20Gbps ir tiekia maksimalią galią iki 100W. Jame yra auksu padengtos jungtys ir jis suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type C į C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo skersmuo | 4.8mm (0.19in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 20Gbps |
| Maksimali galia | 100W (20V 5A) |
| Maksimalus raiškumas | 4K 4096x2160@60Hz |
| Nominalus slopinimas | 0.5Mhz-15Ghz < 40dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 48mm (1.89in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (žaliava kabelis) |