Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB4 Type C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 40Gbps ir suteikia maksimalią galią 240W. Jis suderinamas su USB4, USB 3.2, USB 2.0, Thunderbolt 3 ir DisplayPort 2.0.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1 m USB4 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėd.) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB4 Type C Male |
| Jungtis B | USB4 Type C Male |
| Dangos medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis galiai | 24AWG |
| Laido storis duomenims | 32AWG |
| Maksimali galios tiekimas | 240W (48V 5A) |
| Palaikomi protokolai | USB4, USB 3.2, USB 2.0, Thunderbolt 3, DisplayPort 2.0 |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte galimų pavojų. | |