Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio sustiprintas USB Type C į Lightning kabelis palaiko USB 2.0 su 480Mbps pralaidumu. Jis turi patvarų PVC apvalkalą, varinių laidininkų ir atitinka CE, UKCA ir MFi standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 1m sustiprintas USB Type C į Lightning kabelis |
| Jungtys | USB 2.0 Type C Male į Lightning C94 Male |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugojimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 38mm (1.5in) |
Konstrukcijos detalės |
|
| Dangos medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis galiai | 18AWG |
| Laidininko storis duomenims | 24AWG |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Fosforo bronza |
| Pin danga | Auksas |
Atitiktis |
|
| Certifikatai | CE, UKCA, MFi |