Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5m USB Type C į Lightning kabelis palaiko USB 2.0 su duomenų perdavimo greičiu iki 480Mbps. Jis turi PVC korpusą, nikelio dengtus jungtis ir yra suderinamas su Power Delivery 2.0.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 0.5m USB Type C į Lightning kabelis |
| Spalva | Balta |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtys | USB Type C Male, Lightning C94 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Jungčių konstrukcija | Fosforo bronza |
| Jungčių danga | Auksas |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimali lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
| Laido storis galiai | 22AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Šarvas | Alavuotas vario pynimas |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5mm (0.14in) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |
| Pakuotės tipas | Kartoninė dėžutė |