Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type C kabelis turi du 90° dešinio kampo jungtis ir palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps su maksimaliu energijos tiekimu 60W. Jis suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male 90° Dešinio Kampo |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male 90° Dešinio Kampo |
| Apvalkalo skersmuo | 5mm (0.2in) |
| Vairo skersmuo energijai | 22AWG |
| Vairo skersmuo duomenims | 28AWG |
| Maksimali raiška | 4K 4096x2160@60Hz |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0, DisplayPort 1.4 |
| Maksimalus energijos tiekimas | 60W |
| Nominalus slopinimas | 0.5Mhz- 400Mhz < 5.8db |
| Minimali lenkimo spindulys | 50mm (1.97in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir veikimą. | |