Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type C kabelis su 90° dešiniu kampu palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps. Jis suteikia maksimalią galią 60W ir yra suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4 protokolais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1 m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male 90° Dešinio Kampo |
| Maksimali galia | 60W (20V 3A) |
| Palaikomas pralaidumas | 10Gbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo galiai | 22AWG |
| Laido skersmuo duomenims | 28AWG |
| Minimalus lenkimo spindulys | 50mm (1.97in) |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |