Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 2.0 Type C laidas palaiko iki 60W energijos tiekimą ir 480Mbps duomenų perdavimo greitį. Jame yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 3 m USB 2.0 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 57% |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480Mbps |
| Energijos tiekimas | Iki 60W (20V 3A) |
| Laidininko storis (energijai) | 24AWG |
| Laidininko storis (duomenims) | 28AWG |
| Apvalkalo skersmuo | 4.5mm (0.18in) |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45mm (1.77in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir veikimą. | |