Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis palaiko 480Mbps pralaidumą ir turi auksu padengtas jungtis, užtikrinančias geresnį laidumą. Kabelis pagamintas iš vario ir turi PVC apvalkalą, tinkamą veikimo temperatūroms nuo -20°C iki 80°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Apvalkalo medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Kabelio ilgis | 3m (9.84ft) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenims) | 28AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C |
| Saugojimo temperatūra | -25°C iki 85°C |
| Apsauga | Tinotas vario pynimas 70% |
| Apvalkalo skersmuo | 4.0mm (0.16in) |