Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1.5 m ilgio USB 3.2 Type A į C laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10 Gbps ir maksimalų galingumą iki 15 W. Jis pasižymi tvirtu PVC korpusu ir cinkuotais vario laidais, užtikrinančiais patikimą veikimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1.5 m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėd.) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.5 mm (0.18 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinis varis |
| Laidininko storis (galia) | 24AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 30AWG |
| Šarvas | Tinis vario pynimas 50% |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0 |
| Maksimalus galingumas | 15W (5V 3A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | A: Žalvaris, C: Varis |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (Jungtis A) | 15.5x35.1x7.8 mm (0.61x1.38x0.31 in) |
| Matmenys (Jungtis B) | 11.0x25.5x7.3 mm (0.43x1.00x0.29 in) |