Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m ilgio USB 2.0 Type C laidas palaiko iki 60 W energijos tiekimą ir 480 Mbps duomenų perdavimo greitį. Jis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 2.0 Type C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Vario lydinys |
| Maksimali galia | 60W (20V 3A) |
| Palaikomas juostos plotis | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių danga | Auksas |
| Ekranavimas | Varinė folija ir aliuminio-magnio pynė |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45mm (1.77in) |