Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 2.0 Type A į B kabelis su chromu padengtomis ABS jungtimis ir auksu padengtais vario kaiščiais. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -20°C iki 80°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, USB 2.0 Type B Male |
| Korpusas | Chromuotas ABS |
| Jungčių danga | Auksas 1µm |
| Kaiščių konstrukcija | Vario |
| Kaiščių danga | Auksas 3µm |
| Matmenys (A) | 16 x 35 x 8.3 mm (0.63 x 1.38 x 0.34 in) |
| Matmenys (B) | 11.8 x 35 x 10.2 mm (0.47 x 1.38 x 0.40 in) |
| Kabelio ilgis | 1m (3.28ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Apvalkalas | PVC |
| Laido medžiaga | Alavuotas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Ekranavimas | Alavuotas vario tinklelis 70% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |