Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Produkto spalva | Mėlyna, balta |
| Formatas | A4 |
| Stalčių skaičius | 1 stalčiai |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 318 mm |
| Ilgis | 272 mm |
| Storis | 7,3 cm |
| Svoris | 430 g |
| Modelio pavadinimas | 53621036 |