Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type C kabelis su 90° dešiniojo kampo jungtimi palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir energijos tiekimą iki 60W. Suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, turi patvarią PVC apvalkalą ir varinius laidus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male 90° Dešinysis Kampas |
| Apvalkalo skersmuo | 5mm (0.2in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis energijai | 22AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Maksimali galia | 60W (20V 3A) |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0, DisplayPort 1.4 |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |