Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m ilgio USB 2.0 Type A į C laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480 Mbps ir maksimalų galingumą 15 W (5V 3A). Laidas turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2 m USB 2.0 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m (6.56 pėd.) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vielos medžiaga | Žalvaris |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugojimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Maksimalus galingumas | 15W (5V 3A) |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480Mbps |
| Šarvojimas | Aliuminio magnio pynė 82% |
| Nominalinė atenuacija | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 25 mm (0.98 in) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių danga | Auksas |
| Jungčių konstrukcija | A: Žalvaris, C: Varis |
| Jungčių danga | Auksas |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5 mm (0.14 in) |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (bruto kabelis) |