Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis palaiko 480Mbps pralaidumą ir maksimalų galingumą 2.5W. Kabelis turi PVC apvalkalą, varinius laidininkus ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Maksimalus galingumas | 2.5W (5V 0.5A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Micro-B Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Jungčių padengimas | Nikelis |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinuotas varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |
TOP susijusios paieškos