Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio USB 3.2 Type A prailginimo laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbps. Jis turi M/F jungtis, o PVC korpusas ir auksu padengtos jungtys užtikrina patikimumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1 m USB 3.2 Type A prailginimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male ir Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių padengimas | Auksas |
| Pino konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (Male) | 15.5 × 35 × 7.8 mm |
| Matmenys (Female) | 17 × 35 × 9.8 mm |
| Kabelio ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5 mm |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido storis (Galia) | 24AWG |
| Laido storis (Duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5 Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz-7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte įrenginių pažeidimo. | |