Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis, PVC korpusą ir vario laidininką su 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male, USB 3.2 Micro-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Auksas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (apytiksliai) | A: 15.5x35x7.8mm (0.61x1.38x0.31in), Micro-B: 15.8x26.0x7.8mm (0.62x1.02x0.31in) |
| Kabelio ilgis | 1m (3.28ft) |
| Standartas | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Laidininko medžiaga | Padengtas varis |
| Laidininko storis energijai | 24AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio tinklelis 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz-7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48mm (1.89in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |