Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type C į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir maksimalų energijos išėjimą 4.5W. Jis turi tvirtą PVC korpusą ir tiną varinius laidus, su 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type C į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Apvalkalo skersmuo | 4.3mm (0.17in) |
| Laido storis energijai | 22AWG |
| Laido storis duomenims | 30AWG |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Maksimali galia | 4.5W (5V 0.9A) |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0 |
| Nominalus slopinimas | 100-2500MHz < 20dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, UL (žaliava) |