Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 2.0 Type C į B kabelis su maksimalia pralaidumo juosta 480Mbps ir energijos talpa 2.5W. Pagamintas su PVC apvalkalu ir vario laidais, jis yra suderinamas su USB 2.0 protokolais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Produkto pavadinimas | 1m USB 2.0 Type C į B kabelis, Anthra Line USB Type C Male į B Male |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Apvalus |
| Palengvinta pralaidumo juosta | 480Mbps |
| Maksimali galia | 2.5W (5V 0.5A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type B Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo skersmuo | 4.4mm (0.17in) |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis galiai | 26AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |