Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 2.0 Type C kabelis turi 90° dešinės pusės kampo jungtį ir palaiko iki 60W energijos tiekimą. Jo duomenų perdavimo greitis yra 480Mbps, o jis pagamintas iš varinių laidininkų ir PVC apvalkalo.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Produkto pavadinimas | 1m USB 2.0 Type C kabelis, 90° dešinys kampas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male 90° dešinys kampas |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis (energija) | 22AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28AWG |
| Maksimali galia | 60W (PD 3.0) |
| Duomenų perdavimo greitis | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 38mm (1.5in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytąją paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |