Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male, USB 3.2 Micro-B Male |
| Korpusas | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (apytiksliai) | A: 15.5x35x7.8mm, Micro-B: 15.8x26.0x7.8mm |
| Kabelio ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm |
| Laidininko medžiaga | Tininiu varis |
| Laidininko storis energijai | 24AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Šarvai | Aliuminio magnio tinklelis 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |