Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type A pratęsimo kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Viename gale yra male Type A jungtis, o kitame - female Type A jungtis, su PVC korpusu ir auksu padengtomis jungtimis.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type A pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys |
|
| Matmenys |
|
| Kabelio konstrukcija |
|
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz-7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48 mm (1.89 in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |