Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type C kabelis palaiko iki 60W energijos tiekimą ir duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps. Jame yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 2.0 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Švininis varis |
| Maksimali galia | 60W (20V 3A) |
| Palaikomas juostos plotis | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių padengimas | Auksas |
| Apsauga | Varinė folija ir aliuminio-magnio pynė |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45mm (1.77in) |