Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis palaiko 480Mbps pralaidumą ir maksimalų 2.5W galingumą. Kabelis turi PVC apvalkalą, tinavimo vario laidininkus ir 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5 m USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5 m (1.64 pėdos) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Micro-B Male |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Maksimalus galingumas | 2.5W (5V 0.5A) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Statybos detalės |
|
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinuotas varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Ekranavimas | Aliuminio magnio pynė 82% |
Įvairūs |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (žaliava) |