Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type A kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir turi auksu padengtas jungtis, užtikrinančias ilgaamžiškumą. Kabelis pagamintas iš PVC medžiagos ir turi vario laidininką, tinkantį įvairiems USB įrenginiams.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type A Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type A Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tiniruotas varis |
| Laidininko storis energijai | 24AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Palaikomas pralaidumas | 5Gbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Minimali lenkimo spindulio | 48mm (1.89in) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių padengimas | Auksas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Apsauga | Aliuminio magnio tinklelis 80% |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |