Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type A į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir turi auksu dengtas jungtis. Kabelis pagamintas iš PVC medžiagos ir turi nominalią slopinimo vertę mažesnę nei 25dB dažniams iki 7.5GHz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Švininis varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Nominalus slopinimas | Mažiau nei 25dB dažniams iki 7.5GHz |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Minimali lenkimo spindulys | 48mm (1.89in) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių danga | Auksu dengta |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Spalva | Juoda |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |