Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 2.0 Type A į C kabelis turi 90° dešiniojo kampo USB Type C male jungtį ir palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps. Kabelis pagamintas iš varinių laidininkų ir turi maksimalų galios išėjimą 15W (5V 3A).
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male 90° dešinysis kampas |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Maksimalus galios išėjimas | 15W (5V 3A) |
| Palaikomas juostos plotis | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksas |
| Minimalus lenkimo spindulys | 38mm (1.5in) |