Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 2.0 Type C kabelis turi du 90° dešiniuosius kampinius jungtis ir palaiko iki 60W energijos tiekimą. Maksimalus duomenų perdavimo greitis yra 480Mbps, o jis pagamintas iš PVC korpuso ir varinių laidų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male 90° Dešinysis Kampas |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male 90° Dešinysis Kampas |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Storis Energijai | 22AWG |
| Laido Storis Duomenims | 28AWG |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai Duomenys |
|
| Maksimali Galia | 60W (20V 3A) |
| Palaikomas Pralaidumas | 480Mbps |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 38mm (1.5in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |