Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 metro ilgio USB 3.2 Type A į B laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis ir PVC dangą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 1 m USB 3.2 Type A į B Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (B) | 12.2 x 35 x 13.5 mm |
| Kabelio ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Standartas | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Saugojimo temperatūra | 0°C - 70°C |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |