Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 2.0 Type A į C laidas palaiko 480 Mbps pralaidumą ir maksimalų 15 W (5V 3A) energijos tiekimą. Jis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3m USB 2.0 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vielos medžiaga | Švininė varis |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Maksimalus galingumas | 15W (5V 3A) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių dangos medžiaga | Auksas |
| Pin konstrukcija |
|
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 82% |
| Nominalinė atenuacija | 0.5-400MHz < 5.8dB |