Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type A kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir turi auksu padengtas jungtis. Kabelis pagamintas iš PVC su tinatu variniu laidininku ir jo skersmuo yra 5.5 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type A Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male į USB 3.2 Type A Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Auksas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (apytiksliai) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Kabelio ilgis | 1m |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5 mm |
| Laidininko medžiaga | Tinatas varis |
| Laidininko storis (galia) | 24AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio tinklelis 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |